84 639 36 81   sekretariat@sml.zamosc.pl

"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych zlokalizowanych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu.  Czytaj dalej
"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego zlokalizowanych na osiedlu Szwedzka-Brzozowa w Zamościu, poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu. Czytaj dalej

Informacja RODOKliknij tutaj


 

Z OSTATNIEJ CHWILI !

 

PRZETARG - Remonty II 2021 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu ogłasza przetarg nieograniczony ofert na wykonanie następujących rodzajów robót  Zobacz więcej


PRZETARG rozstrzygnięty! - zobacz szczegóły Kliknij tutaj

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu 22 - 400 Zamość, ul. Wiejska 17 Informuje o ogłoszeniu postępowania zgodnie z "Zasadą konkurencyjności"  - II części projektu w 2021 r. pn."Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych Spółdzielni  Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego zlokalizowanych na osiedlu Szwedzka - Brzozowa w Zamościu, poprzez ich termomodernizację"   


Pandemia COVID19

Przypominamy, że przed wejściem do budynku Spółdzielni obowiązkowo zakrywamy usta i nos. W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zdezynfekowanie dłoni przy wejściu do budynku oraz zachowaniu dystansu co najmniej 2 metrów pomiędzy osobami.

Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca w okresie pandemii koronawirusa  Zobacz tutaj

POMOC DLA OSÓB STARSZYCH I SAMOTNYCH W OKRESIE PANDEMII Kliknij aby zobaczyć więcej


KONKURS NA CYFROWĄ PISANKĘ  - ROZSTRZYGNIĘTY ! Kliknij aby zobaczyć więcej


 

Aktualności

Komunikat o zmianie cen i stawek wody i ścieków dla miasta Zamość ! Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu informuje

Czytaj więcej

Przetargi ogłoszone przez Spółdzielnię Mieszkaniową im.W. Łukasińskiego w Zamościu

Czytaj więcej

Przetargi ogłoszone przez Spółdzielnię Mieszkaniową im.W. Łukasińskiego w Zamościu

Czytaj więcej

USTAWA z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw)

Czytaj więcej

Oferta wynajmu lokali użytkowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego.
Informacji udziela Dział Członkowsko Lokalowy pok.nr 15, tel 84 638 03 51; e-mail: lokalowy@sml.zamosc.pl

Czytaj więcej

Gospodarka i finanse

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z planami remontowymi naszej Spółdzielni Mieszkaniowej na rok 2021.

Czytaj więcej

Gospodarka zasobami mieszkaniowymi (różnica między osiągniętymi przychodami, a poniesionymi kosztami) na dzień 31.12.2019 r. po uwzględnieniu wyników z poprzednich lat zamknęła się wynikiem ujemnym w wysokości (-) 313 167,96 zł i kształtował się następująco:

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych na rok 2021 .
"Mały Informator Seniora" - opracowany przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Czytaj więcej

"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych zlokalizowanych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu.

Czytaj więcej

Spółdzielnia w obiektywie...

 

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z życia naszej Spółdzielni. Poniżej prezentujemy losowe zdjęcia. Więcej zdjęć w galerii w zakładce SM w obiektywie.

Strefa mieszkańca

   
Hasło dostępu do "Twój czynsz" do pobrania w siedzibie Spółdzielni ul. Wiejska 17, pokój nr 11.

odwiedziło nas: